Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor malých zdravotníků

 

 Dětská nezisková organizace 6.P.S. „Svibická šestka“ v Českém Těšíně

 Pořádá letní tábor

 

Tábor malých zdravotníků

4.8-11.8.2013
Základna vodních záchranářů Těrlická přehrada
 
cena-2500 kč
 
V ceně je zahrnuto-ubytování na záladně, pevný objekt a chatky, stravování 5 x denně, pitný režim, doprava a vstupy při výletech, odměny za soutěže v rámci celotáborové hry "Ajatinovo dobrodružství", pojištění účastníků "na úraz". 
 
Co zažijeme
spousty dovádění u vody, naučíme se rychle přiložit obvaz, zkusíme si různé situační zranění, je zajištěna ukázka vodních záchranářů, vypravíme se na dva polodenní výlety, do Albrechtic na ranč Pohoda a na Černý Kostelec. Spousty vody kolem, snad objednáme a zajistíme dostatek sluníčka na líčka.
 
Jsou vítány děti od 7 do 11 let věku, děti s velkou fantazií a smyslem pro dobrodružství a s velkým smyslem pro legraci. Veškeré informace se dozvíte na emailové adrese svibicka.sestka@seznam.cz, kde Vám odpoví hlavní vedoucí tábora Mgr.Jana Jurčagová. Sms na mobil 723870967, poštou na Mládežnickou 1 do Českého Těšína. 
 
Rodičům na požádání obratem vystavíme fakturu pro zaměstnavatele proposkytnutí příspěvku na pobyt dítěte na tábor. Je možné se s dotazem obrátit i na daný sociální úřad, pokud jsou rodiče v databázi v místě bydliště na sociálním odboru.    
 
Platbu 2500 kč je možno hradit na účet dětské neziskovky 212146028 s uvedením jména dítka do 15.7.2013.
Hotově je možno provést úhradu jen do rukou hlavní vedoucí do 31.7.2013, dostanete vystaven příjmový doklad o zaplacení.